Курс "Підготовка до школи"

Читання

Наявність досвіду читання – одна з головних умов успішного навчання у школі. «Лабораторія маленьких геніїв» навчає дітей читати з допомогою програми «Просто читай». На заняттях діти займаються з трьома компонентами методики (кубиками, альбомами для читання та таблицями). В результаті у дітей задіяно 5 видів пам’яті: зорова, слухова, тактильна, емоційна та рухова.

Цікаві ігрові завдання з магнітними кубиками та вправи в альбомах і таблицях допомагають швидко зрозуміти логіку формування складу та слова і навчають дітей читати слова будь-якої довжини та складності.

Фото кубики

Математика

Вивчаючи математику на заняттях ми використовуємо програму NUMICON – набір наочного матеріалу та комп’ютерну програму, призначені допомогти маленьким математикам пізнати числа та операції з ними (рахунок, додавання, віднімання).

Діти навчаються також краще розуміти: що таке парні та непарні числа, з чого складається і як виглядає число, різницю між числами «більше-менше» і т.д. Заняття з математики мають на меті також вивчення геометричного матеріалу.

Підготовка руки до письма

Важливою частиною підготовчої програми до школи є «Підготовка руки до письма». Хочеться зробити акцент на важливості обов’язкових письмових вправ в останній рік перед школою. Чим більш сильною, стійкою та витривалою стане рука учня до моменту вступу до школи, тим краще буде для нього в самій школі.

На заняттях діти працюють у спеціальних зошитах-прописах з математики та письма, де потрібно обводити по контуру, писати повторювані елементи, писати за зразком і т.д.

Крім загальнонавчальних навичок, наші заняття мають на меті на розвиток логічного мислення, пам’яті та зв’язного мовлення, концентрації уваги. Діти навчаться знаходити зайвий предмет, утворювати групи, виокремлювати ціле із частин, розмовляти цілими реченнями…

За умови регулярного відвідування занять, учні курсу «ПІДГОТОВКА ДО ШКОЛИ» навчаться розв’язувати логічні та елементарні математичні задачі; оволодіють усним рахунком (в межах 10); будуть додавати та віднімати в межах першого десятку; навчаться писати та розпізнавати цифри (в межах 10); вивчать усі літери українського алфавіту та навчаться об’єднувати їх у склади, читати слова, речення та тексти, виконувати звуковий аналіз слова; навчаться правильно тримати ручку та олівець у руці; оволодіють різними загальнонавчальними навичками.