Курс “Пізнаємо світ” (3 - 4р.)

Заняття проводяться двічі на тиждень. Тривалість заняття – 50 хвилин. Кількість дітей у групі – 6-8.

Курс розрахований на 10 місяців навчання.

Особливості цього віку обумовлюють необхідність підкрілення будь-якого виду діяльності словом, рухом, програванням. У зв'язку з віковими особливостями діти легко перевтілюються та швидко вступають в гру. Принцип занять у цій групі раннього розвитку побудований на поєднанні великої кількості ігрових методик, змін видів діяльності, наочності та зовнішніх вражень. Це дозволяє зробити учбовий процес ненав'язливим та цікавим для малюка.

Програмою даного курсу передбачені такі учбові блоки:

  1. Пізнаємо світ! Блок ознайомлення з оточуючим світом та розвиток мовлення. На заняттях малюки дізнаються, як влаштований будинок, хто живе у океані і скільки ніг у комахи. Проводиться робота по формуванню у дітей правильної будови мови (утворення зменшувальної форми, однини-множини, прикметників і дієслів, узгодження їх в роді, числі та відмінку).
  2. Знайомство з літерами! За допомогою ефективних сучасних методик дітки легко запам'ятовують букви (звуки) українського алфавіту.
  3. Умілі ручки! Робота з пластичними матеріалами розвиває не тільки творчі здібності і фантазію, але й дає можливість дитині розвивати дрібну моторику і підготувати руку до письма. На заняттях дітки працюють з найрізноманітнішими матеріалами: фарби, олівці, пластичні матеріали (пластилін, тісто), природні матеріали (крупи, засушені квіти, кора дерев), папір (білий, щільний, кольоровий, гофрований), фольга і багато іншого.
  4. Математика! У цьому блоці діти навчаються розпізнавати цифри до 10, співставляти їх з малюнками, писати на спеціальних шаблонах-прописах, рахувати кількість предметів на зображеннях, виконувати різноманітні завдання з дидактичним та природнім матеріалом для легшого запам'ятовування образів цифер дітьми. На заняттях дітки тренуються виконувати логічні завдання, вивчають геометричні фігури та навчаються розв'язувати прості математичні задачі.
  5. Логопедична ритміка! Це розділ заняття з розвитку мовлення дітей, яке спирається на зв'язок музики, слова і рухів. Діти навчаються правильно дихати, відстукувати ритм, правильно артикулювати звуки. А ще вивчають вірші з рухами, пісні і танці. Розвиток мовлення у цьому віці є дуже важливим аспектом у наших програмах.

За умови регулярного відвідування занять, студенти курсу «ПІЗНАЄМО СВІТ» дізнаються багато цікавого про тварин, рослин, пори року, свята, явища природи та властивості предметів, навчаться розв`язувати логічні та елементарні математичні задачі, оволодіють усним рахунком (в межах 10), навчаться писати та розпізнавати цифри (в межах 10), вивчать усі літери українського алфавіту, навчаться правильно тримати олівець у руці, оволодіють різними техніками художньо-прикладного мистецтва.