Дитячий садочок

Фінський дитячий садочок- це не лише оптимальний підхід до дошкільної освіти із використанням сучасних перевірених методик, а й можливість для кожної дитини розвиватися у власному темпі завдяки спеціально створеним умовам. Заняття у нашому приватному садку спрямовані на розвиток здібностей і талантів кожної окремої маленької особистості, розвиток комунікативних навичок, спільну роботу дітей над проектами, пошук творчих рішень, занурення у процес вивчення нового матеріалу. І діти, і батьки оцінять нашу передову освітню програму и «розумний» розвиваючий простір. Кожна мама для своєї дитини хоче знайти найкращий садочок, адже так важливо, щоб дитина щодня була у комфортному середовищі.

Фінській дитячий садок - це європейський дитячий садок за Українськими цінами!

Наша мета - розкрити творчі можливості кожної дитини.

Графік роботи та умови перебування у дитсадку

У садочку проводяться такі заняття:

 1. Розвиваюче заняття відповідно до віку дітей:
 2. - Читання
 3. - Математика
 4. - Навколишній світ
 5. - Розвиток мовлення
 6. - Образотворче мистецтво
 7. - Аплікація
 8. - Ліплення
 9. Англійська мова - 5 р. на тиждень.
 10. Хореографія - 2 р. на тиждень.
 11. Музичне заняття - 2 р. на тиждень.

Наповнюваність груп - до 15 дітей у групі.

Меню на три тижні

Підхід до навчання

На особливу увагу заслуговує наша освітня програма. ЇЇ «ключовий елемент» - сприйняття кожної дитини як унікальної особистості. Розвиваючий простір сприяє розкриттю талантів і ресурсів кожної дитини, створює умови для гармонійного фізичного, емоційного, духовного, інтелектуального и соціального зростання.

Особливістю роботи садочку є фінський підхід: інтегровані заняття, практичне використання отриманих знань, застосування їх на особистому досвіді, проектна діяльність.

Відзначимо, що нашу програму розроблено провідними методистами і педагогами раннього розвитку України.

Як проходять наші заняття?

В ігровій формі, легко і невимушено. Розвиваючий простір дозволяє розкривати тему з несподіваних сторін. Наповнення розвиваючого середовища постійно змінюється у залежності від теми, яку в певний час вивчають діти.

Також ми використовуємо метод проектів, адже він сприяє поглибленому вивченню, закріпленню матеріалу и систематизації знань. А ще проектна діяльність допомагає дітям розвивати навички спілкування, виробляє звичку говорити «на публіку», розвиває логічне и креативне мислення.

Ми прагнемо розвинути особистості і закріпити у дітей актуальні навички XXI СТОЛІТТЯ:

Володіння цими навичками допоможе нашим дітям досягнути успіху набагато швидше и простіше! Таким чином, ми готуємо дітей не до школи, ми готуємо їх до успішного й щасливого життя у XXI столітті.

Вашій дитині від 1,8 до 6 років? Телефонуйте!

Запишіть своє маля у ФІНСЬКІЙ САДОЧОК "Лабораторія маленьких геніїв»!

Перелік речей