Англійська мова (4 - 7р.)

Із перших днів життя ми намагаємося допомогти своєму малюкові на шляху його розвитку, підштовхнути, направити в потрібне русло. І одним із значущих етапів є вивчення англійської мови в дошкільному віці. Адже саме зараз відбувається становлення особистості дитини, вона намагається знайти і зрозуміти себе в цьому світі, починає співпрацювати з дітьми, які її оточують. Спілкування стає одним із важливих чинників взаємодії вашої дитини з навколишнім світом. І наше завдання як батьків – допомогти, дати найкраще, особливо це стосується навчання англійської мови дітей дошкільного віку.

На заняттях з англійської для дітей дошкільного віку найбільшою мотивацією буде інтерес і веселощі. Якщо дитина не хоче що-небудь робити, її дуже важко змусити, можна навіть нашкодити і назавжди відбити охоту займатися не тільки іноземною мовою, а й іншими предметами. Але ці дві складові розкриють перед вашим дошкільням двері в дивовижний, пізнавальний світ англійської мови. Поки ваш малюк не розуміє, не до кінця усвідомлює, що англійська мова – це мова, якою говорить більша половина світу, що люди, які знають англійську, більш конкурентоспроможні, у них більш високооплачувана робота, вони думають по-іншому. Це розуміємо ми – батьки. Проте якщо дитині щось подобається, вона захоче робити це знову і знову, і таким чином ми прищеплюємо їй любов до вивчення англійської і не тільки. Тож давайте пам'ятати, що крім батьківського «треба», є ще й «хочу» або «не хочу» дитини, і краще зробити так, щоб дошкільник хотів вивчати мову міжнародного спілкування. І тут також може перед батьками постати завдання: а чому ж у першу чергу вчити дитину – писати, читати, говорити або сприймати на слух англійську мову?

Ми створили комплексний підхід до навчання англійської дітей дошкільного віку. Така програма містить уроки для дітей від 3 до 7 років. На уроці для дошкільнят присутні 80% практики і 20% теорії. Заняття проходять за допомогою різних ігор. Під керівництвом англомовних викладачів діти природнім чином вивчають нові слова, розширюють власний запас слів, набувають знань граматики. Діти вчаться використовувати отриману інформацію на практиці, закріплюють матеріал вдома і приступають до вивчення нового. На уроці англійської для дошкільнят ми також не забуваємо про інтерактивні завдання, поєднуємо отримані знання з малюванням, ліпленням і танцями. Так діти швидше розвиваються, вчаться говорити англійською мовою, соціалізуються, досягають успіхів у подальшому житті.

Принципи навчання англійської мови в Лабораторії маленьких геніїв:

  1. Дошкільник навчається англійської з однолітками. Швидше проходить процес соціалізації.
  2. Кращими фахівцями розроблена спеціальна методика, яка допоможе вашій дитині полюбити англійську мову та вільно нею володіти в подальшому.
  3. Вашого дошкільника навчатимуть іноземної мови кращі вчителі з бездоганним знанням англійської, які при цьому дуже люблять дітей.
  4. Навчання англійської – дисциплінує, сприяє більш відповідальному сприйняття предмета.
  5. Дошкільнята на уроках англійської, крім основного предмета, вчаться взаємодіяти в колективі.
  6. У школі присутня здорова атмосфера суперництва. Діти краще стараються одне перед одним.

Англійська мова (4 - 5 років)

Діти віком 4-5 років з радістю та інтересом дізнаються усе нове та цікаве! Це ідеальний час, аби розпочати вивчати англійську мову – веселі дитячі пісні, віршики та активні руханки дітки чудово запам’ятовують та завжди бажають продемонструвати вивчене. Заняття проходить динамічно із-за частої зміни діяльності – танці, логічні завдання, творчі поробки, вивчення нових слів та висловів, ігри з використанням англійської мови приносить море задоволення діткам. Під час уроку використовуються яскраві навчальні матеріали – тематичні картки, іграшки, пазли, конструктори, з допомогою яких діти вивчають кольори, фрукти, овочі, тварин та багато іншого.

Англійська мова (6 - 7 років)

Основною компетенцією є спілкування англійською мовою, що передбачає можливість розуміти прості висловлювання і спілкуватися нею у відповідних ситуаціях. Саме на початковому етапі навчання англійської мови закладаються психолінгвістичні основи іншомовної комунікативної компетентності, необхідні та достатні для подальшого її розвитку й удосконалення. Тому наше завдання - формування умінь сприймати на слух, говорити, читати й писати англійською мовою у межах визначених результатів навчально-пізнавальної діяльності учнів, що узгоджуються із Загальноєвропейськими Рекомендаціями з мовної освіти.